На сайта се използват бисквитки и се обработват лични данни. За да продължите, моля приемете Общите условия.

Клубове участници

FIPSed държави-членки и техните клубове.

Със сигурност ще положим най-добрите си усилия, за да превърнем Четвъртото СВЕТОВНО ФИДЕР Първенство за Клубове - 2021 г. в Пловдив във вълнуващо събитие, и ще се радваме да ви видим в България.

34 Клуба от 21 Нации
Austria
ASV Feeder Team
Състезатели

Florian Pfandl
Състезател
Chritoph Lockauer
Състезател
Jürgen Ihm
Състезател
Rainer Burger
Състезател
Stefan Hemmert
Състезател
Peter Schneider
Състезател
Щаб

Stefanie Praxmarer
Капитан
Christian Ojster
Капитан
FP Bergland
Състезатели

Harald Füsselberger
Състезател
Arthur Csepei
Състезател
Bernhard Putz
Състезател
Attila Csepei
Състезател
Alexander Rogl
Състезател
Philipp Putz
Състезател
Щаб

Franz Artmüller
Капитан
Belgium
PRESTON TEAM BELGIUM
Състезатели

Walter Lens
Състезател
KURT DESSERS
Състезател
JAN VERBRUGGEN
Състезател
STIJN PEELMAN
Състезател
WILLY PEELMAN
Състезател
DAVY VERDOORENT
Състезател
Щаб

Pascal Delrue
Капитан
JAN MAX
Капитан
Bulgaria
VISION MF TACKLE
Състезатели

Петър Лазаров
Състезател
Славчо Петров
Състезател
Калин Запрянов
Състезател
Божидар Григоров
Състезател
Калин Стоянов
Състезател
Денис Ангелов
Състезател
Щаб

Кирил Кехайов
Капитан
Огнян Райдовски
Капитан
AT THE MASTERS
Състезатели

Симеон Дановски
Състезател
Владислав Вълчев
Състезател
Митко Младенов
Състезател
Мартин Любатски
Състезател
Кънчо Кънев - Apollo
Състезател
Щаб

Георги Ангелов
Капитан
Божил Георгиев Божилов
Капитан
Кристиан Христов Кирилов
Делегат
Czech Republic
Preston Feeder Team MRK.cz – ČRS
Състезатели

Martin Maťák
Състезател
Radek Černý
Състезател
Jan Zavřel
Състезател
Martin Janečka
Състезател
František Filák
Състезател
Щаб

Michal Porteš
Капитан
Viktor Štovčik
Капитан
Jan Vojta
Делегат
MAVER Feeder Team Moravia
Състезатели

Andrea Pechalova
Състезател
Jan Tomšík
Състезател
Petr Ondracek
Състезател
Vladimír Oliva
Състезател
Tomáš Melichar
Състезател
Jenda Stárek
Състезател
Щаб

Tomáš Melichar
Капитан
Flag of Germany Germany
Състезатели

Norman Eickmeier
Състезател
Frank Weise
Състезател
Bernd Bormann
Състезател
Jens Marek
Състезател
Maik Eggert
Състезател
Diethard Schmiedecke
Състезател
Щаб

Antje Marek Pelka
Капитан
Diethard Schmiedecke
Делегат
England
Ringers
Състезатели

Philip Ringer
Състезател
Steve Ringer
Състезател
Adam Wakelin
Състезател
Robert Wootton
Състезател
Jamie Harrison
Състезател
Steven Wheeldon
Състезател
Щаб

Graham Morris
Капитан
Mark Morris
Капитан
Състезатели

Lee Kerry
Състезател
Matt Godfrey
Състезател
Will Freeman
Състезател
Mick Vials
Състезател
Frankie Gianoncelli
Състезател
Glenn Lawrence
Състезател
Щаб

Glenn Lawrence
Капитан
Spain
Club de Pesca Deportiva L`Ham Alzira
Състезатели

Miguel Rosello Ballester
Състезател
Enrique Colomer Corell
Състезател
Rafael Rosello Ballester
Състезател
Emilio Blanco Campos
Състезател
Javier Martorell Lurbe
Състезател
Mihai Trofin
Състезател
Щаб

Jose Luis Serrano
Капитан
Jose Rosello Ballester
Делегат
Team Nuestra Señora del prado
Състезатели

Angel Vicente Rodriguez Morante
Състезател
Roberto Rodriguez Morante
Състезател
Roberto Garcia Blazquez
Състезател
Alberto Gomez Castro
Състезател
Francisco Jose Donoso Acedo
Състезател
David Brasero Herrera
Състезател
Щаб

Tihomir Marinov Manolov
Капитан
Damian Fernandez Fernandez
Капитан
Jose Alberto Gomez Calleja
Делегат
France
Compiègne Pêche Compétition
Състезатели

Christophe Cathelin
Състезател
Sébastien Kiehl
Състезател
Bertrand Rouiller
Състезател
Yoann Lefebvre
Състезател
James Lavaux
Състезател
Jean Michel Luc
Състезател
Щаб

Cedric Amory
Капитан
Elie Monatlik
Капитан
Състезатели

Gaspard Castet
Състезател
LETSCHER MICKAEL
Състезател
BREGEAT GUILLAUME
Състезател
Hurtes Vincent
Състезател
GARZINO STEPHANE
Състезател
ANDRIEU ALAIN
Състезател
Щаб

DOCHEZ JEROME
Капитан
CAPDEVILLE THIERRY
Капитан
BONNECUELLE DOMINIQUE
Делегат
Croatia
ŠRD "Šaran" Zaprešić - Petar Šport
Състезатели

Dalibor Markotić
Състезател
Mario Pokupec
Състезател
Marijan Bakula
Състезател
Tomislav Boh
Състезател
Patrik Škrbec
Състезател
Ivan Lozar
Състезател
Щаб

Tihomir Matejaš
Капитан
Ivica Petreković
Капитан
Hungary
Maros - WalterLand Feeder Team
Състезатели

Tamás Walter
Състезател
Péter Bakó
Състезател
László Csillag
Състезател
Attila Erdei
Състезател
Ferenc Vidó
Състезател
Mátyás Sivák
Състезател
Щаб

Szilárd Barna
Капитан
Zsolt Borda
Капитан
András Lipák
Делегат
CarpZoom-Molnársziget Feeder Club
Състезатели

Attila Schmidt
Състезател
Henrik Tóth
Състезател
László Kocsis
Състезател
Bálint Bakos
Състезател
Szabó Tamás
Състезател
Tamás Végh
Състезател
Щаб

József Baráti
Капитан
Pataki Zoltan
Капитан
Béla Ladányi
Делегат
Italy
SPS GAMBERO MILORDS ASD "MAVER"
Състезатели

Domenico Nizzoli
Състезател
Maurizio Bellina
Състезател
Modesto Niccolai
Състезател
Massimo Guidetti
Състезател
Francesco Guerrieri
Състезател
Luca Saetti
Състезател
Щаб

Mirko Govi
Капитан
Alessandro Montanari
Капитан
A.D.P.S. LANZA
Състезатели

Francesco Bonaveri
Състезател
Giuseppe Cipolla
Състезател
Vanni Ligabue
Състезател
Fabrizio lombardi
Състезател
Luca Antonio Pera
Състезател
Angelo Pizzi
Състезател
Щаб

Guido Pietro Ghisalberti
Капитан
Marco Marzorati
Капитан
Gerolamo Viganò
Делегат
Lithuania
Състезатели

Ricardas JANKEVICIUS
Състезател
Sergejus LANINAS
Състезател
Tadas Germanavicius
Състезател
Paulius KORSAKAS
Състезател
Arnas Grikietis
Състезател
Ignas Briedaitis
Състезател
Щаб

Olegas Šibeko
Капитан
Ricardas MICKEVICIUS
Капитан
Zilvinas GURGZDYS
Делегат
SŽK Tinca
Състезатели

Povilas Užkuraitis
Състезател
Laurynas Nikliauza
Състезател
Rolfas Bitinas
Състезател
Gintautas Balsevičius
Състезател
Edmundas Barzdys
Състезател
Mantas Juknevičius
Състезател
Щаб

Rytis Bitinas
Капитан
Jnga Bitiniene
Капитан
Latvia
Carnikavas Makšķerēšanas Skola (CMS)
Състезатели

ANSIS VOICEHOVIČS
Състезател
Edvins Slubovskis
Състезател
RINALDS VĀCERS
Състезател
RAITIS KOZLOVSKIS
Състезател
JĀNIS ZIEMELIS
Състезател
TOMS BARČS
Състезател
Щаб

EDUARDS BURĢELIS
Капитан
SIGMĀRS CINOVSKIS
Капитан
KRISTAPS JUHNEVIČS
Делегат
Netherlands
JWP Waterservice
Състезатели

Ramon Ansing
Състезател
Jan Willem Plekkenpol
Състезател
Martijn Kroes
Състезател
Edwin Timmer
Състезател
Ben van Ek
Състезател
Щаб

Gerrit Ansing
Капитан
Ramon Pasmans
Капитан
Kevin Bolhuis
Делегат
Dutch Feeder Squad
Състезатели

Arjan Klop
Състезател
Theo Leijrik
Състезател
Jan Willem Nijkamp
Състезател
Frank van der Schaft
Състезател
Jurgen Spierings
Състезател
Marcel Boel
Състезател
Щаб

Frank van der Schaft
Капитан
Poland
Flagman Polska
Състезатели

Łukasz Gierak
Състезател
Mateusz Przebieda
Състезател
Michał Dziepak
Състезател
Remigiusz Zielonka
Състезател
Bartosz Lelek
Състезател
Grzegorz Prczak
Състезател
Щаб

Dawid Przebieda
Капитан
Tomasz Drewniak
Капитан
Kamil Czarny
Делегат
Portugal
Sport Lisboa e Benfica
Състезатели

Antonio Prata
Състезател
João Vizinha
Състезател
José Calado
Състезател
Josè Evangelista
Състезател
Joaquim Pinto
Състезател
Virgínia Ferreira
Състезател
Щаб

Antonio Ferreira
Капитан
Antonio A. Antunes
Капитан
Antonio M. Antunes
Делегат
GAPD BARROS & TRABUCCO
Състезатели

Carlos Trigo
Състезател
Goncalo Teodósio
Състезател
Jorge Guedes
Състезател
Jorge Antao
Състезател
Ricardo Almeida
Състезател
Щаб

Mario Baptista
Капитан
Pedro Ribeiro
Капитан
Antonio Mendes
Делегат
Romania
CSPS MESES
Състезатели

PETRISOR ADRIAN
Състезател
POIANA DORU
Състезател
MARGINEAN MIHAI
Състезател
MAGDIN DARIUS
Състезател
COSTEA MARCO
Състезател
Gurbet Constantin
Състезател
Щаб

Flavius Cohut
Капитан
BOROS STEFAN
Капитан
ISPAS VERONICA
Делегат
FISHERMENS CLUB
Състезатели

ADRIAN SAUCIUR
Състезател
FLAVIU KARMAN
Състезател
Leonard Roman
Състезател
OVIDIU TRUSCA
Състезател
MARCUS SVOBODA
Състезател
FRANCISC SZILAGYI
Състезател
Щаб

SAVINEL SABAU
Капитан
ALEXANDRU AVIRVAREI
Капитан
ALEXANDRU VALEANU
Делегат
Serbia
KSR "Profi - Formax"
Състезатели

Stevan Cvetic
Състезател
Darko Todosijevic
Състезател
Nenad Petronijevic
Състезател
Stefan Andjelkovic
Състезател
Nemanja Stanković
Състезател
Nikola Zajic
Състезател
Щаб

Goran Cvetic
Капитан
Dusan Veljkovic
Капитан
Състезатели

Milan Jovanov
Състезател
Mario Jovanov
Състезател